Dermokosmetyki | Pielęgnacja ciała

Oillan Med balsam intensywnie natłuszczająca, ale co dalej?

By on 17/04/2018

  Kosmetyki Oillan Med kiedyś dość często gościły mojej kosmetyczce. Kiedy pojawiły się u mnie pierwszy raz oznaki alergii i wymieniałam kosmetyki, uwagę zwracałam głównie na to aby w składzie nie było dodatku zapachu. Ufałam raczej opinii że wszystko co kupione w aptece ma dobry skład i jest rzeczywiście dermokosmetykiem. Kiedy jednak sama zaczęłam analizować składy moje zdanie nieco się zmieniło w tej kwestii.

Continue Reading

Dermokosmetyki | Pielęgnacja ciała

Roge Cavailles, nowa marka aptecznych kosmetyków do mycia i pielęgnacji

By on 09/04/2018

  Dziś zapraszam was na dalszą opinie na temat kosmetyków marki Roge Cavailles. Wspominałam wam już o olejku myjącym do skóry atopowej. Dziś przyszedł czas na produkty do mycia i pielęgnacji dla skóry normalnej i wrażliwej. Marka od niedawna gości na naszym rynku, a już wzbudziła spore zamieszanie 🙂 Zdobyła też swoich pierwszych miłośników, wśród których na pewno i ja się znalazłam 🙂 

Continue Reading

Dermokosmetyki | Pielęgnacja ciała

La Roche Posay, Lipikar Fluide – emulsja nawilżająca

By on 08/03/2018

  La Roche Posay to znana większości firma, produkująca kosmetyki rekomendowane przez dermatologów. Tworzy kosmetyki z myślą o skórze najbardziej wrażliwej, alergicznej i skłonnej do podrażnień. Skuteczność swoich kosmetyków potwierdza w licznych badaniach klinicznych.

Continue Reading

Dermokosmetyki | Pielęgnacja ciała

La Roche Posay, Lipikar Gel Lavant – żel myjący do twarzy ci ciała

By on 06/03/2018

  Dziś pod lupę wzięłam żel do mycia ciała oraz twarzy od
La Roche Posay – Lipikar Gel Lavant. Jest on polecany do codziennej pielęgnacji oczyszczającej skóry dzieci i dorosłych. Producent zapewnia, że po jego użyciu skóra jest oczyszczona, ukojona, złagodzone zostają także podrażnienia. Żel przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej.

Continue Reading

Dermokosmetyki | Pielęgnacja ciała

Roge Cavailles Dermo-U.H.T. ultrabogaty olejek myjący do skóry suchej i atopowej

By on 01/03/2018

  Roge Cavailles to francuska marka apteczna, oferująca kosmetyki do pielęgnacji  ciała. Jej produkty przeznaczone są do pielęgnacji skóry najbardziej wymagającej, delikatnej, wrażliwej. Marka cały czas podąża za konsumentem i śledzi ich oczekiwania doskonaląc swoje produkty.  Od niedawna Roge Cavailles wkroczył na polski rynek kosmetyczny. 

Continue Reading