Dermokosmetyki | Kosmetyczne pogadanki | Pielęgnacja włosów

5 aptecznych szamponów przeciw wypadaniu włosów – analiza składu

By on 18/03/2018

 

  Kochani dziś przedstawiam wam krótką analizę 5 wybranych szamponów przeciw wypadaniu włosów. Są to szampony wzmacniające, które maja za zadanie odżywić nasze włosy, zahamować wypadanie i pobudzić wzrost nowych włosków. 

Continue Reading

Dermokosmetyki | Kosmetyczne pogadanki

Pielęgnacja skóry suchej

By on 28/02/2018

  Sucha skóra jest skórą wyjątkowo trudną w codziennej pielęgnacji. Wiele osób uważa, ją za łatwą w doborze kosmetyków i codziennych zabiegach. Nie mają jednak racji. Wiedzą o tym doskonale osoby zmagające się z odwodnieniem skóry, napięciem, podrażnieniem czy swędzeniem. 

Continue Reading

Dermokosmetyki | Kosmetyczne pogadanki | Pielęgnacja twarzy

Medel Dermo Peel – domowa mikrodermabrazja

By on 06/02/2018

Mikrodermabrazja czyli zabieg kosmetyczny mający na celu usunięcie/ścieranie kolejnych warstw zewnętrznych naskórka z powierzchni twarzy. Jest to zabieg mechaniczny. Wykonywany za pomocą odpowiednich urządzeń przeznaczonych do tego celu. 

Continue Reading

Kosmetyczne pogadanki

Jesienny program naprawczy

By on 31/08/2017

  Wiem, wiem każdy kto zobaczy tytuł pomyśli: „Oooo nie jaka jesień!”. Uwierzcie, że mnie też to przeraża. Nie wiem  kiedy to lato minęło. Nawet nie zdążyłam się zmęczyć 🙂  Jednak wielkimi krokami zbliżamy się do tych chłodniejszych dni. Wiecie nie czuje się tym jakoś zasmucona, a dlaczego? Ponieważ jesień i zima to takie okresy kiedy mam więcej czasu i więcej chęci na poświęcenie swojej urodzie i pielęgnacji dużo więcej czasu. Wiadomo pogoda może plątać figle, a wtedy w deszczowe noce chętniej nałożymy maseczkę na twarz, zrobimy ciepłą herbatkę i usiądziemy pod kocem z ulubioną książką 🙂 

Continue Reading