Dermokosmetyki | Kosmetyczne pogadanki

Oleje w pielęgnacji – jak je prawidłowo używać

By on 25/06/2018

  Oleje w pielęgnacji skóry stały się ostatnio bardzo popularne.  Coraz więcej osób wybiera olej zamiast kremu czy balsamu. Czy jednak każdy z nas zdaje sobie sprawę jak prawidłowo stosować oleje? W jakiej kolejności nakłada je na skórę ? Z czym je łączyć, aby uzyskać najlepsze efekty? 

Continue Reading

Dermokosmetyki | Pielęgnacja twarzy

A’pieu, Fruit Vinegar Sheet Mask Pomegranate – maska w płacie z wyciągiem z granatu

By on 15/06/2018

  Bardzo lubię koreańskie maseczki w płacie do pielęgnacji skóry. Cieszy mnie fakt że obecnie można je dostać stacjonarnie już w wielu drogeriach, a nawet w Rossmannie 🙂 Dziś kilka słów o masce nawilżająco-wygładzającej z dodatkiem ekstraktu z granatu i kwasami AHA.

Continue Reading

Dermokosmetyki | Kosmetyczne pogadanki

Ochrona przeciwsłoneczna dlaczego jest taka ważna i jak wybrać odpowiednią

By on 12/06/2018

Wiosna i lato to okres kiedy nasza skóra jest szczególnie narażona na działanie promieni słonecznych. Są one wtedy najbardziej intensywne i drażniące na naszą skórę. Wiadomo że większość z nas chce latem „złapać” odrobinę kolorku. Pamiętajmy jednak że opalanie bez filtra jest bardzo szkodliwe dla naszej skóry. 

Continue Reading

Dermokosmetyki | Makijaż

Wibo Neutral, paleta cieni do oczu

By on 25/05/2018

Już jakiś czas temu na promocji w Rossmanie udało mi się kupić paletkę Wibo Neutral.  Długo się nad nią wahałam. Zrażona jakością palet drogeryjnych i sieciowych jakie zdążyłam już nabyć miałam spore obiekcje. Jednak tym razem nie żałuję, że się w końcu zdecydowałam 🙂 

Continue Reading